Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Ocypel

Ocypel, pomorskie

  • 740 000 zł
  • 149 000 m²
  • 4,97 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Tomasze...

Skontaktuj się

Dom Ocypel

Ocypel, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

740 000 zł

149 000 m²

4,97 zł/m²

Dom Ocypel

Zaktualizowane: 20 maja 2026

740 000 zł 149 000 m² 4,97 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
909 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2014

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

909 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2014

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 740 000 zł (4,97 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 149 000 m² (99 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2014
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 909 m²
  •   kształt: kwadrat
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: kominek
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom całoroczny w pięknej miejscowości Ocypel, zwanej Perłą Kociewia.

Ocypel- wieś kociewska w Borach Tucholskich, położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Lubichowo nad jeziorem Wielki Ocypel.

Dzięki malowniczemu położeniu i czystości okolicznych terenów, Ocypel przekształcił się w miejscowość wypoczynkowo-letniskową. (...)

Agent

Patrycja Tomaszewska

728 713...

728 713 127

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana